Porady

image body 4 Porady

„Poradnik inwestora budowlanego” jest wydawnictwem przygotowującym inwestora do stania się sprawnym menadżerem własnej budowy. Na kilkudziesięciu stronach przedstawiamy chronologię zdań, jakie musi wykonać inwestor. Zwracamy też uwagę na aspekty finansowe oraz współpracę z firmami wykonawczymi i pracownikami składów budowlanych.

Zachęcamy do składania zamówień na bezpłatny Poradnik Inwestora Budowlanego. Koszty przesyłki bezpłatnego poradnika na terenie Polski ponosi Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.

W celu złożenia zamówienia bezpłatnego katalogu wystarczy wypełnić poniższy formularz.

przycisk formularz Porady

 

 

 

 


image body 3 Porady

Artykuły o budowie domu

W tej części prezentujemy zbiór artykułów z poradami. Opisujemy  w nich jak należy zabrać się za wykonywanie prac budowlanych i remontowych.  Pomagamy przy wyborze materiałów, technologii. Możecie skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki. Artykuły podzielone są  na dwie kategorie: dla inwestora i dla wykonawcy.

 


image body 3 1 Porady

Jak to zrobić

Jest to zbiór filmów instruktażowych przygotowanych przez Dostawców Grupy PSB. Przedstawiają one  etapy wykonania prac związanych z budową, wykończeniem lub utrzymaniem domu lub mieszkania.

 

 


image body 3 2 Porady

Filmy o budowie domu

Podczas 21 filmów prezentujemy etapy prac związanych z budową domu. Zaczynamy od dokumentacji związanej z budową a kończymy na ogrodzie.

 

 


image body 3 3 Porady

Firmy budowlane

W dziale tym prezentujemy firmy z całego kraju zajmujące się wykonawstwem budowlanym. Obok danych teleadresowych prezentujemy wykaz robót budowlanych, które firma wykonuje. Możecie skorzystać z wyszukiwarki  szczegółowej i zawęzić wyszukiwanie do interesującego Was zakresu prac oraz terenu działania.

 

 


image body 3 5 Porady

Niezbędne umowy

W dziele tym zostały zamieszczone umowy, które będą przydane podczas procesu inwestycyjnego.