Porady

głos psb 01 Porady

Budowa własnego domu czy remont mieszkania może być wyczerpującym przedsięwzięciem, szczególnie gdy inwestor nie posiada odpowiedniego doświadczenia i wiedzy.

„Głos PSB” to publikacja, dzięki której każdy z Państwa stanie się menadżerem własnej inwestycji. W publikacji znajdują się różne porady budowlano-remontowe, zarówno informacje techniczne, jak i wzmianki o nowościach produktowych czy technologicznych, zalety i wady różnych rozwiązań stosowanych w budownictwie, objaśnienia zadań, z którymi każdy inwestor musi się zmierzyć podczas budowy domu, pomocne wskazówki przydatne podczas współpracy z firmami wykonawczymi…

Znajdą tu Państwo również informacje o istotnych wydarzeniach z życia Grupy PSB m.in. o nagrodach jakie otrzymała sieć PSB, o inwestycjach partnerów, które miały miejsce w ostatnich tygodniach, o szkoleniach dla wykonawców, analizy rynku budownictwa mieszkaniowego, itp.

Tutaj jest możliwość zapisania się do newslettera oraz do otrzymania bezpłatnej prenumeraty wersji papierowej pisma – dzięki czemu będą mogli Państwo na bieżąco śledzić nowości budowlane, porady budowlano-remontowe oraz wypowiedzi i opinie wykonawców budowlanych.

 

Zapraszamy do lektury!

Pobierz PDF 


Zapraszamy do zapoznania się z nowym wydaniem kwartalnika: “m jak MRÓWKA”

 

kwrtalnik jesien Poradykwartalnik lato Poradywiosna 2020 kwartalnik Poradykwartalnik zima Porady

 

 


 

image body 3 Porady

Artykuły o budowie domu

W tej części prezentujemy zbiór artykułów z poradami. Opisujemy  w nich jak należy zabrać się za wykonywanie prac budowlanych i remontowych.  Pomagamy przy wyborze materiałów, technologii. Możecie skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki. Artykuły podzielone są  na dwie kategorie: dla inwestora i dla wykonawcy.

 


 
image body 3 1 Porady

Jak to zrobić

Jest to zbiór filmów instruktażowych przygotowanych przez Dostawców Grupy PSB. Przedstawiają one  etapy wykonania prac związanych z budową, wykończeniem lub utrzymaniem domu lub mieszkania.

 

 


image body 3 2 Porady

Filmy o budowie domu

Podczas 21 filmów prezentujemy etapy prac związanych z budową domu. Zaczynamy od dokumentacji związanej z budową a kończymy na ogrodzie.

 

 


image body 3 3 Porady

Firmy budowlane

W dziale tym prezentujemy firmy z całego kraju zajmujące się wykonawstwem budowlanym. Obok danych teleadresowych prezentujemy wykaz robót budowlanych, które firma wykonuje. Możecie skorzystać z wyszukiwarki  szczegółowej i zawęzić wyszukiwanie do interesującego Was zakresu prac oraz terenu działania.

 

 


image body 3 5 Porady

Niezbędne umowy

W dziele tym zostały zamieszczone umowy, które będą przydane podczas procesu inwestycyjnego.