Porady

image body 4 Porady

Budowa własnego domu może być wyczerpującym przedsięwzięciem, szczególnie gdy inwestor nie posiada odpowiedniego doświadczenia i wiedzy. „Poradnik inwestora budowlanego” to publikacja, dzięki której każdy z Państwa stanie się menadżerem własnej inwestycji. W publikacji znajduje się chronologia zadań, z którymi musi zmierzyć się inwestor podczas budowy domu, poruszamy aspekty finansowe, podpowiadamy, jak prowadzić współpracę z firmami wykonawczymi i pracownikami składów budowlanych.

Zachęcamy do składania zamówień na otrzymywanie bezpłatnego newsletteru na poradniki i informatory budowlane. Poza „Poradnikiem Inwestora Budowlanego” dostępne są także inne publikacje, takie jak: „Poradnik Budownictwa Energooszczędnego”, „Poradnik Budownictwa – Zdrowie, Komfort, Bezpieczeństwo”.

W celu złożenia zamówienia bezpłatnego katalogu wystarczy wypełnić poniższy formularz.

przycisk formularz Porady

 

 

 

 


image body 3 Porady

Artykuły o budowie domu

W tej części prezentujemy zbiór artykułów z poradami. Opisujemy  w nich jak należy zabrać się za wykonywanie prac budowlanych i remontowych.  Pomagamy przy wyborze materiałów, technologii. Możecie skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki. Artykuły podzielone są  na dwie kategorie: dla inwestora i dla wykonawcy.

 


image body 3 1 Porady

Jak to zrobić

Jest to zbiór filmów instruktażowych przygotowanych przez Dostawców Grupy PSB. Przedstawiają one  etapy wykonania prac związanych z budową, wykończeniem lub utrzymaniem domu lub mieszkania.

 

 


image body 3 2 Porady

Filmy o budowie domu

Podczas 21 filmów prezentujemy etapy prac związanych z budową domu. Zaczynamy od dokumentacji związanej z budową a kończymy na ogrodzie.

 

 


image body 3 3 Porady

Firmy budowlane

W dziale tym prezentujemy firmy z całego kraju zajmujące się wykonawstwem budowlanym. Obok danych teleadresowych prezentujemy wykaz robót budowlanych, które firma wykonuje. Możecie skorzystać z wyszukiwarki  szczegółowej i zawęzić wyszukiwanie do interesującego Was zakresu prac oraz terenu działania.

 

 


image body 3 5 Porady

Niezbędne umowy

W dziele tym zostały zamieszczone umowy, które będą przydane podczas procesu inwestycyjnego.