Porady

glos psb nr 2 2024 01 Porady

Budowa własnego domu czy remont mieszkania może być wyczerpującym przedsięwzięciem, szczególnie gdy inwestor nie posiada odpowiedniego doświadczenia i wiedzy.

„Głos PSB” to publikacja, dzięki której każdy z Państwa stanie się menadżerem własnej inwestycji. W publikacji znajdują się różne porady budowlano-remontowe, zarówno informacje techniczne, jak i wzmianki o nowościach produktowych czy technologicznych, zalety i wady różnych rozwiązań stosowanych w budownictwie, objaśnienia zadań, z którymi każdy inwestor musi się zmierzyć podczas budowy domu, pomocne wskazówki przydatne podczas współpracy z firmami wykonawczymi…

Znajdą tu Państwo również informacje o istotnych wydarzeniach z życia Grupy PSB m.in. o nagrodach jakie otrzymała sieć PSB, o inwestycjach partnerów, które miały miejsce w ostatnich tygodniach, o szkoleniach dla wykonawców, analizy rynku budownictwa mieszkaniowego, itp.

Tutaj jest możliwość zapisania się do newslettera oraz do otrzymania bezpłatnej prenumeraty wersji papierowej pisma – dzięki czemu będą mogli Państwo na bieżąco śledzić nowości budowlane, porady budowlano-remontowe oraz wypowiedzi i opinie wykonawców budowlanych.

Zapraszamy do lektury!

Pobierz PDF 


Zapraszamy do zapoznania się z nowym wydaniem kwartalnika: „m jak MRÓWKA”

mrowka kwartalnik lato 2022 1 210x300 Porady
mrowka kwartalnik wiosna 2022 210x300 Porady

psb mrowka kwartalnik jesien 2022 212x300 Porady

psb mrowka kwartalnik zima 2022 212x300 Porady